POZDRAV IZ NACIONALNOG PARKA ĐERDAP!

Lep pozdrav stiže iz veličanstvenog Nacionalnog parka Đerdap!

Lepote predivne prirode naše Srbije uveseljavaju srećni klinci HAPPY KIDS-a. U svom najboljem elementu, nasmejani, veseli i radosni mališani blistaju u punom sjaju. Pregršt boja jeseni i raznovrsnost jesenjih plodova zaokuplja misli naše dečice. Plavetnilo neba iznad Đerdapa, talasi Dunava i divni pejzaži svojom lepotom oduzimaju dah malim posetiocima! Okolina Kladova živopisno prikazuje bogatu istoriju i dugu tradiciju, u šta su naši klinci i klinceze mogli da se uvere videvši danas i srednjovekovnu tvrđavu Fetislam kao značajan spomenik kulture.

Ovogodišnje HAPPY KIDS jesenovanje je i kulturno-istorijsko, avanturističko i za svako dete nezaboravno i jedinstveno putovanje. Sve ovo protiče sa puno entuzijazma i dečjeg neustrašivog duha!