NEZABORAVAN JESENJI VREMEPLOV I DIVNA DEČJA AVANTURA

Naše jesenovanje se završilo. Čistih pluća, puni utisaka i pozitivnih emocija vratili smo se svojim kućama. Četiri dana odvojenosti od porodica prošlo nam je brzinom svetlosti. Srećni klinci su poslednji dan jesenovanja proveli družeći se u divnoj modernoj igraonici, u predivnoj prirodi podunavskog gradića Kladovo. Oni su uživali pored jezera, poigravali se sa kamenčićima i talasima. Vremenski pustolovi parkiraju svoju vremensku mašinu, završavaju svoj povratak u prošlost i vraćaju se u sadašnjost. Orili su se smeh, dečja graja i poklici ushićenja. Osunčana lica naših mališana blistala su od zadovoljstva. Ponosni smo na još jedno divno, uspešno i zabavno putovanje.

Ponosni smo na naše poslušne, saradljive i lepo vaspitane mališane. Ponosni smo na naše odgovorne, marljive, poletne vaspitače, medicinske sestre vaspitače, animatore, koordinatore i naravno na našu direktorku. I sve ovo ne bi bilo toliko sjajno, bajno i brilijantno da organizator ovog putovanja nije naš nezamenljivi poslovni partner KIDS TRAVEL.