JESENOVANJE U NACIONALNOM PARKU ĐERDAP

Presrećni i puni odlične energije nastavljamo naše pustolovine! HAPPY KIDS mališani ponovo pakuju kofere i idu put još jedne nezaboravne avanture! Naši klinci i klinceze od 25-28. oktobra uzivaće u jesenovanju u Nacionalnom parku Đerdap. Edukativno putovanje, kojim spajamo prošlost i sadašnjost i stvaramo viziju budućnosti, biće obrazovnog, kreativnog i zabavnog karaktera. Zdravlje svakog HAPPY KIDS člana za nas je od krucijalne važnosti, pa smo zbog divne prirode i izabrali Nacionalni park Đerdap za lokaciju održavanja našeg Jesenjeg vremeplova. Zdravstveni benefiti ovog čarobnog putovanja kroz vreme su smanjenje stresa, jačanje imuniteta, kao i suzbijanje alergija, disajnih i stomačnih tegoba. Krstarenje Dunavom, izlet do tvrđave Fetislam, igre bez granica, rođendanska žurka, edukativno-kreativna radionica samo su neke od bogatih i detaljno isplaniranih aktivnosti, koje sa nestrpljenjem isčekujemo!