KREATIVNA RADIONICA „MALI PIKASO“

Učestvujući u kreativnoj radionici „Mali Pikaso“ deca uče da obraćaju pažnju na detalje, da razlikuju oblike i teksture, razvijaju maštu.

Igranje bojama i oblicima utiče na podsvest deteta i izgrađivanje  emocionalne inteligencije. Crtanje im omogućava da se slobodno izražavaju, što je od velikog značaja u periodu dok još ne mogu rečima da iskažu sve misli i osećanja. Baveći se likovnim radom deca vežbaju finu motoriku šake, vežbaju pažnju i koncentraciju, stiču osećaj za sklad boja …

Sa decom rade kreativni saradnici Umetničke škole «Đuro Salaj» koja decenijama raste sa malim umetnicima.

Kreativna radionica „Mali Pikaso“ održava se dva puta nedeljno.

Cena ove usluge je 30 bodova mesečno.

[dt_photos_masonry type=”grid” padding=”1″ column_width=”120″ columns=”8″ number=”70″ category=”mali-pikaso”]